
Буржуйка Булер'ян "Фенікс-Н" для дому тривалого горіння
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KP000088
6 650 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 636-48-44LifeCell
Буржуйка Булер'ян "Фенікс-Н" відрізняється від моделі Фенікс вищими ніжками +15 см, що дає комфортніше завантаження для людей похилого віку. Буржуйка обладнана ребрами для ефективнішого обігріву приміщення. Піч обладнана варильною поверхнею та виготовлена зі сталі завтовшки 4 мм.
Основне призначення обігрівання приміщень і приготування їжі.
Піч-булер'ян "Фенекс" вдосконалена та має систему подвійного допалювання печених газів, а також обладнана чавунними знімними колосниками, які виготовлені на всю довжину печі, що дає змогу кисню всією площею горіння проникати в топку для кращого спалювання палива.
Піч забезпечена поворотною заслінкою (шибер), розташованою в наголовці димоходу, основна функція якого регулювати тягу. Повертаючи ручку ударера, можна збільшувати або зменшувати переріз димового каналу, у такий спосіб регулювати інтенсивність горіння в топці.
Основні переваги дров'яної печі "Фенекс"
Наявність конвекції завдяки ребрам із бічних поверхонь печі. Що збільшує тепловіддання і водночас зменшує енерговитрати (економія палива).
Також можна укомплектувати буржуйку сушаркою для білизни. Вона багатого ставиться без особливих зусиль і додаткового кріплення.
Технічні характеристики:
· товщина металу — 4 мм.
· ширина — 350 мм;
· висота — 700 мм;
· глибина (піч 460 мм) (габарит 560 мм);
· вага — 48 кг;
· Діаметр димоходу 108 мм (під стандартну 110-ю трубу);
· Діапазон потужності — 4-9 квт;
· Об'єм топкової камери — 27 дм3;
· Поверхня нагрівання печі — 1,1 м2;
· ККД не менш ніж 85%.
Пічка буржуйка з ребрами покрита вогнетривкою термостійкою фарбою Т800
Також можна укомплектувати буржуйку сушаркою для білизни. Вона багатого ставиться без особливих зусиль і додаткового кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Будь-яке |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Площа обігріву | 70 кв.м |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Так |
| Вага | 55 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина топкових дверцят | 180 мм |
| Висота топкових дверцят | 180 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Брикети |
| Об'єм камери згоряння | 27 л |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип котла | З вареною поверхнею |
| Метод встановлення | Напільний |
| Метод відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Форма димоходу | Кругла |
| Довжина димоходу | 100 мм |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
- Ціна: 6 650 ₴







