
Буржуйка Булер'ян "Фенікс" для Будинку тривалого горіння з Батареєю Піч на Дровах з Варильною Поверхнею
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KP00001
6 500 ₴
5 850 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 636-48-44LifeCell
Буржуйка, Булерьян з ребрами, піч на дровах з варильною поверхнею виготовлена зі сталі товщиною 4мм. Піч-Булер'ян "Фенікс" удосконалена та має систему подвійного допалу пічних газів, а також оснащена чавунними знімними колосниками, які виконані на всю довжину печі, що дозволяє кисню по всій площі горіння проникати в топку для кращого спалювання палива.
Піч має заслонку (шибер), яка розташована в димарі. Шибер виконує функції регулятора тяги, тобто виступає в ролі регуляції. Повертаючи ручку шибера, ви можете збільшувати або зменшувати тиск димового каналу, регулювати інтенсивність горіння в топці.
Система подвійного допалювання дозволяє максимально ефективно спалювати деревину і при цьому зменшити кількість шкідливих викидів в атмосферу і найголовніше зберегти більше тепла в будинку.
Піч буржуйка обладнана варильною поверхнею з двома конфорками, що забезпечує більше можливостей для приготування їжі за один раз.
Також можна укомплектувати буржуйку сушаркою для білизни. Вона легко ставитися без особливих зусиль і додаткового кріплення.
Технічні характеристики:
· товщина металу ― 4 мм.
· ширина ― 350 мм;
· висота ― 550 мм;
· глибина (піч 460 мм) (габарит 560 мм);
· вага ― 45 кг;
· Діаметр димаря 108 мм (під стандартну 110-у трубу);
· Діапазон потужності ― 4-9 кВт;
· Обсяг камери згоряння ― 27 дм3;
· Поверхня нагріву печі ― 1,1 м2;
· ККД не менше 85%.
Піч буржуйка з ребрами покрита вогнетривкою термостійкою фарбою Т800
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Площа обігріву | 70 кв.м |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Так |
| Вага | 45 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Брикети |
| Об'єм камери згоряння | 27 л |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип котла | З вареною поверхнею |
| Метод встановлення | Напільний |
| Метод відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
- Ціна: 5 850 ₴
- Спосіб упаковки: Просимо вас звернути увагу, що на вироби Буржуйки, Печі, Стаціонарні мангали (Крупногабаритний товар) Іде передоплата у розмірі 1000грн.





