
Піч Булер'ян буржуйка з варильною поверхнею метал 4 мм До 85 кв.м.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KP000016
7 950 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 636-48-44LifeCell
Живете в регіоні з перебоями електропостачання? Не біда! Фенікс Максі подарує вам тепло і затишок!
Хочете створити атмосферу затишку і комфорту в своєму будинку, навіть коли немає світла?
Піч Фенікс Максі - це ваш вірний помічник!
З нею ви:
- Забудете про холод, навіть у найлютіші морози.
- Насолодитеся живим вогнем і потріскуванням дров.
- Забезпечите теплом ваш будинок площею до 85 кв.м.
- Приготуйте смачну і здорову їжу на варильній поверхні з 2 конфорками.
- Заощадите на опаленні.
Чому варто обрати Фенікс Максі?
- Надійна конструкція з високоякісної сталі 4 мм.
- Система подвійного допалювання пічних газів для максимальної ефективності та екологічності.
- Чавунні колосники, стійкі до високих температур.
- Шибер для регулювання тяги і витрати палива.
- Зручний зольник на всю довжину печі.
- Бічні ребра (батарея) для збільшення тепловіддачі.
Фенікс Максі - це не просто піч, це джерело тепла, затишку і душевного спокою!
Замовте піч-буржуйку зараз і отримаєте вигідну ціну, швидку доставку, при цьому не забуваючи про гарантію якості і головне результат, це - чудовий настрій і тепло!
P.S. Не пропустіть шанс купити піч за вигідною ціною!
Телефонуйте просто зараз!
моб./viber: +380997723967
моб.: +380636364842
Відгуки наших клієнтів тисни сюди!
Також можна укомплектувати буржуйку сушаркою для білизни. Вона легко ставиться без особливих зусиль і додаткового кріплення.
Піч буржуйка з ребрами покрита вогнетривкою термостійкою фарбою Т800
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Площа обігріву | 85 кв.м |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Так |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 70 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розташування печі | Будь-яке |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина топкових дверцят | 240 мм |
| Висота топкових дверцят | 240 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Брикети |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип котла | З вареною поверхнею |
| Метод встановлення | Напільний |
| Метод відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Ні |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
- Ціна: 7 950 ₴




