
Буржуйка Булерьян "Фенікс+" для будинку тривалого горіння з Батареєю Піч на Дровах з Варильною Поверхнею
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KP000022 стекло
6 850 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 180-45-20
МТС
- +380 (63) 636-48-44LifeCell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дров'яна піч буржуйка з варильною поверхнею тривалого горіння
Переваги:
- Міцність: виготовлена з металу товщиною 4 мм, що забезпечує довговічність та надійність.
- Ефективність: система подвійного дожигу підвищує ефективність роботи, дозволяючи досягти КПД понад 85%.
- Зручність: варильна поверхня для приготування їжі, що робить піч універсальною у використанні.
- Комфорт: дверцята збільшеного розміру 20х20 см зі склом для зручного завантаження дров та контролю горіння.
- Дизайн: елегантний виріз у вигляді фенікса на дверцятах додає стилю вашому інтер'єру.
- Надійність: чавунний колосник забезпечує довгий термін служби.
- Економічність: висока ефективність знижує витрати на паливо.
- Опалення: бокові ребра (батареї) дозволяють обігрівати площу до 65 кв.м, створюючи комфортний мікроклімат у вашому домі.
Ця піч буржуйка стане незамінним помічником у вашому домі, поєднуючи в собі функціональність, економічність та естетичну привабливість.
Замовте піч-буржуйку зараз і отримаєте вигідну ціну, швидку доставку, при цьому не забуваємо про гарантію якості та головний результат, це - чудовий настрій і тепло!
P.S. Не пропустіть шанс купити піч за вигідною ціною!
Телефонуйте просто зараз!
моб./viber: +380997723967
моб.: +380636364842
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Чорна сталь |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 65 кв.м |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Так |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Ширина топкових дверцят | 20 мм |
| Висота топкових дверцят | 20 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Брикети |
| Об'єм камери згоряння | 27 л |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип котла | З вареною поверхнею |
| Метод встановлення | Напільний |
| Метод відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Під'єднання до димоходу | Заднє |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Так |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
- Ціна: 6 850 ₴










