
Міні буржуйка в гараж "Малюк" Піч на дровах 3 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KP00114
3 550 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 636-48-44LifeCell
Мініпечка буржуйка для гаража "малюк" із варильною поверхнею на одну конфорку.
Буржуйка виготовлена зі сталі завтовшки 3 мм. Піч — нагріває приміщення до 25-30 кв. м. Ідеальний варіант економної буржуйки на дровах для побутового вжитку, гаража, лазні, пташки тощо. Має камеру згоряння, зольний ящик і шиберну заслінку — все, що потрібно для отримання тепла та тривалого горіння. Поворотна заслінка (шибер), розташована в наголовці димоходу. Шибер виконує функції регулятора тяги, тобто слугує регульованою заслінкою. Повертаючи ручку ударера, можна збільшувати або зменшувати переріз димового каналу, у такий спосіб регулювати інтенсивність горіння в топці. Стандартна заслінка для димоходу зі сталі перекриває переріз димового каналу на 85 відсотків. Такий відсоток є оптимальним для ефективного виведення чадних газів.
Буржуйка Малюк покрита вогнетривкою термостійкою фарбою Т800.
- ККД: не менш ніж 85%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Брикети, Тирса |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 492 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Глибина | 407 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип котла | З вареною поверхнею |
| Метод встановлення | Напільний |
| Метод відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Під'єднання до димоходу | Верхнее |
| Зольник | Да |
| Призначення печі | Опально-варювальна |
| Тепломність печі | З середньою теплоємністю |
| Теплоносій | Повітря |
| Форма димоходу | Кругла |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
| Товщина сталі | 3 мм |
| Довжина димоходу | 100 мм |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
- Ціна: 3 550 ₴




