
Буржуйка "Стандарт+" з Батареєю Піч на дровах 4мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KP00011
6 500 ₴
5 850 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 636-48-44LifeCell
Піч буржуйка стандарт з варильною поверхнею на одну конфорку.
Виготовлена із сталі товщиною 4мм, Буржуйка двокамерна - усередині верхньої частини печі приварена пластина, через це гарячі пічні гази проходять довшу дорогу і залишають у печі більше тепла. Збільшився і теплообмін корпусу печі, оскільки збільшилася площа металевих поверхонь усередині. Також піч має поворотну заслінку (шибер), розташовану в оголовку димоходу. Шибер виконує функції регулятора тяги, тобто виступає у ролі регулюючої заслінки. Повертаючи ручку шибера, можна збільшувати або зменшувати переріз димового каналу, регулюючи інтенсивність горіння в топці. Стандартна заслінка для димоходу із сталі перекриває переріз димового каналу на 85 відсотків. Такий відсоток є оптимальним для ефективного виведення чадних газів.
Буржуйка стандарт покрита вогнетривкою термостійкою фарбою Т800.
Технічні характеристики:
- Товщина металу - 4 мм.
Габаритні розміри:
- Ширина - 350 мм;
- Висота ― 500 мм;
- Глибина – 460 мм;
- вага ― 45 кг;
- Діаметр димоходу - 108 мм;
- діапазон потужності 4-8 кВт;
- Об'єм камери згоряння ― 27 дм3;
- Поверхня нагріву печі - 0,9 м2;
- ККД: не менше 75%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Теплоємність печі | З середньою теплоємністю |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 70 кв.м |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Так |
| Вага | 47 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина топкових дверцят | 18 мм |
| Висота топкових дверцят | 18 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Брикети |
| Об'єм камери згоряння | 27 л |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип котла | З вареною поверхнею |
| Метод встановлення | Напільний |
| Метод відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Теплоносій | Повітря |
| Форма димоходу | Кругла |
| Довжина димоходу | 100 мм |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Тип топки | Закрита |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
- Ціна: 5 850 ₴






