
Мангал "Фортеця".
- В наявності
- Код: KP00008
5 200 ₴
+380 (66) 180-45-20
МТС
- +380 (63) 636-48-44LifeCell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мангал "Фортеця".
Мангал виконаний у двох кольорах чорний та графіт.
Чаша покрита вогнетривкою фарбою t800, що продовжить його експлуатацію.
Ноги та дровниця вкриті рельєфною фарбою з частинками металу, що робить його вигляд вишуканим та неповторним.
Мангал розрахований на 10 шампурів із двома рівневим розташуванням.
По всій довжині встановлена дерев'яна полиця, що зробить готування страв на мангалі більш практичним та зручним.
Мангал виконаний у двох кольорах чорний та графіт.
Чаша покрита вогнетривкою фарбою t800, що продовжить його експлуатацію.
Ноги та дровниця вкриті рельєфною фарбою з частинками металу, що робить його вигляд вишуканим та неповторним.
Мангал розрахований на 10 шампурів із двома рівневим розташуванням.
По всій довжині встановлена дерев'яна полиця, що зробить готування страв на мангалі більш практичним та зручним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 140 мм |
| Довжина робочої поверхні | 540 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 200 ₴
- Спосіб упаковки: Просимо вас звернути увагу, що на вироби Буржуйки, Печі, Стаціонарні мангали (Крупногабаритний товар) Іде передоплата у розмірі 1000грн.








