
Мангал Барбекю 2в1
- В наявності
- Код: KP00003
14 000 ₴
+380 (66) 180-45-20
МТС
- +380 (63) 636-48-44LifeCell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо до вашої уваги гриль мангал. 2в1.
Матеріал сталь 4 мм. Посилений бічним малюнком накладкою та всередині квадратним прутом 10×10 мм.
Решітка гриль знімна. Можна знімати та смажити шашлики. Передбачені отвори під шампури.
Габарити грильниці 600×350 мм.
Бічна полиця відкидна дасть змогу займати місця в підсобному приміщенні.
Встановлені колеса для мобільності та легкого переміщення по двору.
У комплекті совок і кочерга.
Покритий вогнетривкою фарбою для довшої експлуатації.
Матеріал сталь 4 мм. Посилений бічним малюнком накладкою та всередині квадратним прутом 10×10 мм.
Решітка гриль знімна. Можна знімати та смажити шашлики. Передбачені отвори під шампури.
Габарити грильниці 600×350 мм.
Бічна полиця відкидна дасть змогу займати місця в підсобному приміщенні.
Встановлені колеса для мобільності та легкого переміщення по двору.
У комплекті совок і кочерга.
Покритий вогнетривкою фарбою для довшої експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Комплектація кришкою | Є |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 600 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 14 000 ₴




